R&D i Dystrybucja produktów

R&D

Znamy się na badaniach i rozwoju (R&D). W ciągu 10 lat pracy dla naszych klientów w dziedzinie pozyskiwania produktów leczniczych / wyrobów medycznych i suplementów diety pomagaliśmy im stawać się liderami w poszczególnych segmentach rynku. W tym czasie wypracowaliśmy obszerny zestaw kompetencji i umiejętności, wspierający rozwój działalności naszych klientów.

Aby nasza praca przynosiła zamierzone rezultaty, opracowaliśmy nowoczesne narzędzia, metody i procesy, zapewniające zadowolenie klientów korzystających z naszych usług.

Jeżeli chcą Państwo rozpocząć poszukiwania produktu do uzupełnienia swojego portfolio, lub też zaoferować swój produkt do sprzedaży innym firmom z rynku farmaceutycznego zapraszamy do współpracy. Prosimy o wypełnienie formularza, który pozwoli Nam się zorientować w Państwa preferencjach i dostosować nasz profil poszukiwań.

Pobierz formatkę do poszukiwań – R&D

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

Oferujemy Klientom pełen zakres usług związanych z prowadzeniem na terenie Polski dystrybucji suplementów diety i wyrobów medycznych do jednostek obrotu hurtowego.

Podstawą funkcjonowania firmy jest długotrwała i partnerska relacja z naszymi klientami w kraju i za granicą oraz współpraca z doświadczonymi Key Account Manager ( także w outsourcingu medycznym).

Naszym, potencjalnym Klientem może być każdy producent/przedstawiciel  z kraju Unii Europejskiej, poszukujący dystrybutora na rynek polski. Oinpharma reprezentując go świadczy pełen pakiet usług, od przyjęcia towaru po obrót z podmiotami hurtowymi w całej Polsce. Najważniejszym kryterium jakości tych usług jest wprowadzenie produktu na rynek oraz aktywna sprzedaż .

ETAPY PROJEKTU

  • Czynności administracyjno-prawne i wprowadzenie produktu do lokalnego obrotu
  • Ocena potencjału produktu oraz przygotowanie strategii komunikacji
  • Ustalenie kosztów projektu i czasu wdrożenia
  • Monitoring efektywności usługi

ZALETY

  • Optymalizacja kosztów dystrybucji w Polsce
  • Brak potrzeby budowania struktur sprzedażowych na stałe
  • Pełna kontrola nad celami i rezultatem projektu
  • Pełen dostęp do specjalistów z wielu dziedzin

W sprawie zapytań prosimy o kontakt:

dominika.muszynska@oinpharma.pl

lukasz.szymanczyk@oinpharma.pl

Copyright OINpharma 2010